Hoppa till sidans innehåll

Vinstlista på stämpelkorten 2021


Har man gått minst 8 av 13 promenader på våren eller hösten deltar man i en dragning för respektive säsong.

Pris Presentkort Sponsor till säsongsvinsterna Vinnare våren Vinnare hösten
1 Klippning Nya Frizette Kerstin Lindgren Berit Lindqvist Almén
2 Klippning Åsalongen Alexandra Olausson Birgitta Häggström
3 150 kronor Presentbutiken Lina Brunzell

Conny Nyström

4 100 kronor Blomboden Marianne Nyström Harri Brunke
5 100 kronor ICA Kronhallen Dfs Zebastian Rosencrantz Natalie Bojang
6 100 kronor Relax Hud & Hälsa Michaela Lönnqvist Ove Häggström
7 100 kronor Burkbutiken Bengt Granat Tommy Andersson
8 En Dagens  Torgkällaren Therese Olausson Eva Elfving
9 En Matlåda  Bong Sen Anette Blom Åke Hjerpe

Har man gått minst 8  av 13 promenader/säsong,
deltar man i en vår- och höstdragning.

För att delta i årsdragningen, måste man delta i minst 18 av årets alla promenader.

Pris   Presentkort          Sponsorer till årsvinsterna

  1. P-kort 1500:-   Jacobssons Buss & ICA 
  2. P-kort 1000:-   Jacobssons Buss                                                      
  3. Resväska        Leva Livet                                                                   
  4. P-kort 500:-     ICA                                       
  5. P-kort 500:-     Sko-Hjalmar                                                              
  6. P-kort 500:-     Sko-Hjalmar                                                              
  7. P-kort 350:-     Märtas Konditori                                                     
  8. P-kort 350:-     Märtas Konditori                                                     
  9. P-kort 250:-     ICA  
  10. P-kort 250:-     ICA

Sponsorer till årsvinsterna
Metalls Järnbruksklubb, Jacobssons Buss AB, Leva Livet, Terje Sthål AB, Metodicum AB, Knutsbols Hembygdsförening samt Korpen Degerfors.

Vinnare av Årsdragningen:

1.  Berit Andersson

2.  Britt-Marie Svennberg

3.  Anne-Marie Söderberg

4.  Liselott Fahlström

5. Bengt Granat

6.  Eva-Britt Nilsson

7.  Krister Olsson

8.  Charlotte Oskarsson

9.  Oliver Hjerpe

10. Anne-Marie Käll

Uppdaterad: 02 JAN 2020 20:12 Skribent: Malin Bäckström
E-post: This is a mailto link

Postadress:
Korpen Degerfors Motionsidrottsförening - Korpen
Jannelundsvägen 6
69331 Degerfors

Besöksadress:
Jannelundsvägen 6
69331 Degerfors

Kontakt:
Tel: 0767840534
E-post: kansli@korpen-degerf...

Se all info